W EVENTMEBLE posiadamy wysokiej jakości meble eventowe i akcesoria na imprezy w największym wyborze na rynku. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz upusty przy stałej współpracy.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami oraz do złożenia zapytania o wynajem mebli eventowych i wyposażenia na imprezę. Chętnie udzielimy wszelkich informacji o naszej ofercie oraz doradzimy wybór najlepszego rozwiązania. Jako wypożyczalnia mebli obsługujemy Warszawę, mazowieckie oraz teren całej Polski, w tym największe miasta jak Gdańsk, Gdynia, Łódź, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Suwałki, Siedlce, Lublin, Kielce, Rzeszów, Nowy Sącz, itd.

Wynajem wysokiej jakości mebli eventowych to nasza specjalność - jesteśmy z tego znani na rynku!  Serdecznie zapraszamy!

 


Dane kontaktowe:

EVENTMEBLE - wypożyczalnia mebli  eventowych

BIURO i  MAGAZYN:
Ul. Poznańska 94, 05-850 Jawczyce
(100m przed skrętem na giełdę w Broniszach)

605-680-450
605-870-060
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


telefon interwencyjny:  605-860-530


Godziny pracy:
 
 
biuro:  pon. - pt.  9:00 – 17:00

magazyn:  pon. - pt.  7:00 – 17:00

montaże / demontaże:  non stop - 24h na dobę

 

UWAGA:  dla zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego prowadzimy na bieżąco dezynfekcję wypożyczanych mebli i wyposażenia, a na życzenie oferujemy profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń i powierzchni eventowych poprzez zamgławianie i ozonowanie.


Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko / Firma:
Uzupełnij
E-mail:
Podaj prawidłowy adres
Telefon:
Proszę podać same cyfry
Treść zapytania:
Nieprawidłowe dane
Zaznacz
Musisz wyrazić zgodę.
Otrzymasz kopię przesyłanych danych na Twój e-mail.

Znajdź nas na mapie

 

Działamy solidnie i z wyobraźnią.

Koniecznie sprawdź nas i przekonaj się, jak wysoką jakość oferujemy!

Wynajem mebli eventowych prowadzimy na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł eventowych i mebli tapicerowanych. Zapewniamy meble na pokazy mody, uroczyste gale i konferencje, eventy promocyjne, a także meble na scenę i do studia TV. Na rynku jesteśmy znani z wysokiej jakości, atrakcyjnych cen i niezawodności. Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Meble wynajmujemy wraz z transportem w całej Polsce. Obsługujemy takie miasta jak Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków.

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.